ZÁKAZ PRODEJE TABÁKOVÝCH VÝROBKŮ, KUŘÁCKÝCH POMŮCEK, BYLINNÝCH VÝROBKŮ URČENÝCH KE KOUŘENÍ A ELEKTRONICKÝCH CIGARET OSOBÁM MLADŠÍCH 18 LET !

Black Leaf Mini-Vaporizer na bylinky (ZELENÝ)

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 3

✔️ Ideální na cesty

✔️ Nekomplikované ovládání jedním tlačítkem

✔️ S kabelem USB Typ C

Dostupnost Skladem
1 500 Kč    
Kategorie VAPORIZÉRY
 

Dampfbuddy (parní kamarád) - výkonný vaporizér v mini velikosti od společnosti Black Leaf®. Velmi šikovný vaporizér na suché byliny je sotva větší než zapalovač, ale má poměrně velkou topnou komoru. Je ideální pro diskrétní vapování, ať už jste kdekoli.

 

Malý Dampfbuddy pracuje s konvekční technologií a výkonem se vyrovná velkým: Dampfbuddy je vybaven 3 volitelnými teplotními stupni (390° F/199° C, 405° F/207° C nebo 420° F/215,6° C), které jsou indikovány barevnými LED diodami (zelená, modrá, bílá), topnou komorou z keramiky a samozřejmě prouděním vzduchu izolovaným od elektroniky.

Paměťová funkce pro zahřívání na poslední nastavenou teplotu, vape seance trvající 3 minuty s automatickým bezpečnostním vypnutím, doba zahřívání necelých 40 sekund a přibližně 2 hodiny pro kompletní nabití baterie jsou dalšími vlastnostmi našeho věrného společníka Dampfbuddy by Black Leaf® - In Weed We Trust!

Obsah balení:
1ks vaporizér Black Leaf
1ks USB kabel Typ C
2ks kovové stínítko
1ks dabovací nástroj
1ks čisticí kartáček
1ks manuál de/en

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: