ZÁKAZ PRODEJE TABÁKOVÝCH VÝROBKŮ, KUŘÁCKÝCH POMŮCEK, BYLINNÝCH VÝROBKŮ URČENÝCH KE KOUŘENÍ A ELEKTRONICKÝCH CIGARET OSOBÁM MLADŠÍCH 18 LET !

BLAZE Ice Bong Ice vs. Fire 40cm

 
Novinka Efekt lupa
 
  • 1 z 4
Materiál - Brosilikátové sklo
Barva - Zeleno modrá
Potisk - Blaze Logo
Přihrádka na zapalovač -  Velikost 25x11mm
Výška - 400mm
Zábrus - 18,8 mm/14,5 mm
Tloušťka stěny - 5mm
Led - Ano
Turbo - Ano
Difuzér Chillum Délka - 135mm
Dostupnost Vyprodáno
2 000 Kč
Kategorie Velké Bongy nad 30cm
Položka byla vyprodána...
 
Skvělé kádinky ICE vs. FIRE od společnosti BLAZE®. I když jsou zde protiklady ledu a ohně blízko sebe díky užitečné přihrádce na standardní zapalovač, funkčnost tohoto bongu z nejlepšího borosilikátového skla je založena na dokonalé souhře těchto dvou prvků. Nejprve zapálení mísy s bylinami, poté optimální ochlazování kouře pomocí difuzních štěrbin v zásuvném chillumu i dlouhé ledové komoře. A pak už jen plný plamen...!
✔️️ Zakřivená trubice pro větší pohodlí
✔️️ Zásuvný systém difuzoru chillum a miska s pevným sítkem
✔️️ Úložný prostor pro zapalovač
Miska na bylinky s rukojetí již má pevné skleněné stínítko, takže další není potřeba. Misku však nemusíte vytahovat pro závěrečné pálení, protože je zde samozřejmě otvor pro kopnutí pro lepší vypálení. Prakticky je vybaven silikonovou zátkou, která usnadňuje čištění bongu.
Robustní ledový bong stojí pevně na základně, která je stylově zdobena logem BLAZE®. Náustek má příjemně zaoblené hrany. Mírné prohnutí nátahové trubice umožňuje chladnější držení těla při trhání bonga. Velmi užitečná je také přihrádka na zapalovač. Už žádné otravné hledání zapalovače, když je bong připraven k použití! Upozorňujeme, že bong je dodáván bez zapalovače. A že zapalovače od CLIPPER® se do něj bohužel nehodí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: