BLAZE Ice Bong Ice vs. Fire Drum Percolator

 
Novinka Efekt lupa
 
  • 1 z 5
Materiál - Brosilikátové sklo
Barva - Čirá
Potisk - Blaze Logo
Přihrádka na zapalovač -  Velikost 25x11mm
Výška - 400mm
Zábrus - 18,8 mm/14,5 mm
Tloušťka stěny - 5mm
Led - Ano
Turbo - Ano
Difuzér Chillum Délka - 135mm
Dostupnost Skladem
2 400 Kč    
Kategorie UNIKATNÍ BONGY
 

Skvělé kádinky ICE vs. FIRE od společnosti BLAZE®. I když jsou zde protiklady ledu a ohně blízko sebe díky užitečné přihrádce na standardní zapalovač, funkčnost tohoto bongu z nejlepšího borosilikátového skla je založena na dokonalé souhře těchto dvou prvků. Nejprve zapalování bylinné misky, poté optimální ochlazování kouře pomocí difuzních štěrbin v zásuvném chillumu a bubínkovém perkolátoru s ochranou proti rozstřiku, stejně jako ledová komora. A pak už jen plný plamen...!

✔️️ Optimální chlazení, dokonalá extrakce kouře

✔️️ Zásuvný systém s difuzérem chillum a miska s pevným sítem.

✔️️ Úložný prostor pro zapalovač

Miska na bylinky s rukojetí je již vybavena pevným skleněným stíněním, takže další není potřeba. Misku však nemusíte vytahovat pro závěrečné šlukování, protože je zde samozřejmě otvor pro kopnutí pro lepší vypálení. Prakticky je vybaven silikonovou zátkou, která usnadňuje čištění bongu.

Robustní ledový bong stojí pevně na základně, která je stylově zdobena logem BLAZE®. Náustek má příjemně zaoblené hrany. Velmi užitečná je také přihrádka na zapalovač. Už žádné otravné hledání zapalovače, když je bong připraven k použití! Upozorňujeme, že bong je dodáván bez zapalovače. A že zapalovače od CLIPPER® bohužel nepasují.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: