ZÁKAZ PRODEJE TABÁKOVÝCH VÝROBKŮ, KUŘÁCKÝCH POMŮCEK, BYLINNÝCH VÝROBKŮ URČENÝCH KE KOUŘENÍ A ELEKTRONICKÝCH CIGARET OSOBÁM MLADŠÍCH 18 LET !

DaVinci IQC Sapphire

Akce Tip
4 800 Kč –5 %
51x4rnQUnlL. AC SL1152
4 800 Kč –5 % 4 529 Kč
Skladem
Plně si přizpůsobte svůj zážitek z vapování a získejte maximum ze suchých bylin nebo koncentrátů díky aplikaci DaVinci Smart Paths a přesné regulaci teploty.
IQC je vybaven nabíjecím portem USB-C, který zkracuje dobu nabíjení li-ion baterie 18650 ze 6 na 2 hodiny. Nabíjení typu C umožňuje také reverzní nabíjení, takže můžete nabíjet telefon, pokud vám dojde šťáva

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Popis produktu
DaVinci IQC je nejnovější inovace společnosti DaVinci navržená s technologií Clean First. IQC má pískovaný hliníkový plášť, který mu dodává robustnější a drsnější vzhled. Uzavřená vzduchová dráha ze zirkonu a skla byla vytvořena bez kovových nebo plastových částí, aby znalcům poskytla nebývalou čistotu a chuť. IQC je o něco větší a těžší než původní IQ, protože je vybaven dodatečnou izolací baterie a silnější troubou.

DAVINCI IQC CLEAN TECHNOLOGY
Společnost DaVinci jde vpřed s inovativní, čistou technologií, a proto byl náustek IQC vyroben s použitím Sharesafe: antimikrobiálního polymerového náustku schváleného FDA. Náustek ze zirkonu je rovněž odolný vůči vysokým teplotám.

VAPORIZÉR PRO DVOJÍ POUŽITÍ
IQC vám poskytuje flexibilitu při přepínání mezi suchými bylinami a koncentráty. Stačí do něj vložit suché byliny nebo vložit dávkovací lusky a sadu na extrakci oblíbeného koncentrátu. Dávkovací lusky se prodávají samostatně.

DVA TEPLOTNÍ REŽIMY
Přesný režim: umožňuje regulovat teplotu na stupeň přesně.
Inteligentní cesty: užitečné pro snadné používání a řízené vapování

MOŽNOST PŘIPOJENÍ K APLIKACI BLUETOOTH
Odemkněte další funkce, jako je inteligentní nastavení cest a nastavení zařízení v aplikaci Playstore pro Android. Brzy bude k dispozici webová aplikace pro zařízení IOS.

IQC JE VYBAVEN FUNKCÍ NABÍJENÍ PŘES USB-C
Nabíjecí porty DaVinci IQC byly vylepšeny z micro USB na USB-C, což umožňuje vaporizér nabít za pouhé 2 hodiny. Vaporizér je také vybaven funkcí reverzního nabíjení, která umožňuje napájet telefon, když jste na cestách.

VYJÍMATELNÁ BATERIE 18650
DaVinci IQC pohání odnímatelná a dobíjecí baterie 18650 s kapacitou 3000 Mah, která uživatelům nabízí 1 hodinu používání v závislosti na vašem stylu vapování.

IQC Vaporizer Full Overview Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto