ZÁKAZ PRODEJE TABÁKOVÝCH VÝROBKŮ, KUŘÁCKÝCH POMŮCEK, BYLINNÝCH VÝROBKŮ URČENÝCH KE KOUŘENÍ A ELEKTRONICKÝCH CIGARET OSOBÁM MLADŠÍCH 18 LET !

Dexso/Oil Black Leaf Electric Hot Knife Dabber

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 3
Materiál - keramika
Barva - různé barvy
Potisk - Dexso
Rozměry - 96x12x12mm
Systém - Pro tanky se závitem 510
Napájení - Lithio-polymerová dobíjecí baterie 350mA/h, USB-C
Záruka - 2 roky od data vystavení faktury
Ostatní USB kabel není součástí balení ! 
678 Kč
Kategorie Dab Tools
Zvolte variantu
Barva: Bílá Vyprodáno 678 Kč
Barva: Modrá Vyprodáno 678 Kč
Barva: Černá Vyprodáno 678 Kč
 
Elektrický přístroj HOT KNIFE DABBER od společnosti Dexso  je velmi užitečný nástroj pro dabing. Přece jen není vždy snadné dostat lepkavé výtažky jako je např rosin nebo badder, do bangerů nebo žhavicích komor, daby se tvrdohlavě lepí na sklo nebo nerezový dabber a nelze je přesně umístit.
Právě zde poskytuje elektronický dabber, známý také jako horký nůž, slibný lék. Jednoduše naberte keramickým hrotem nože porci vosku, stiskněte tlačítko a nechte rozpouštějící se extrakt s přesností na puntík nakapat do bangerů (nebo podobných zařízení). A pak už si jen vychutnávejte páru! Pomocí vyhřívaného hrotu nože je možné krájet i tvrdší koncentráty na menší porce.
✔️ Už nikdy nebudete bojovat s lepivými extrakty
✔️ Snadné kapání dabů i do menších bangerů/komor
✔️ Hrot nože vyrobený z materiálu bez chuti
✔️ Režim 2v1, držák baterie slouží jednoduše také jako baterie
✔️ Snadné čištění
Elektrický HORKÝ NOŽ DABBER von Dexso powered bei Oil BlackLeaf® má také režim 2v1. Pokud odšroubujete díl s keramickou špičkou, lze nosič baterie používat také pouze jako baterii - v kombinaci s cartridgemi nebo tanky se závitem 510. Baterie má výstupní kapacitu 350mAh a připojení USB typu C (nabíjecí kabel není součástí balení). Čištění žhavicího nože dabberu je také snadné, stačí zahřát špičku a otřít ji!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: