ZÁKAZ PRODEJE TABÁKOVÝCH VÝROBKŮ, KUŘÁCKÝCH POMŮCEK, BYLINNÝCH VÝROBKŮ URČENÝCH KE KOUŘENÍ A ELEKTRONICKÝCH CIGARET OSOBÁM MLADŠÍCH 18 LET !

ELEMENTS Artesano Rýžové papírky (KingSize)

50 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

✔️ Ultratenký rýžový papír pro více nefalšované chuti

✔️praktický tácek na míchání

✔️Vodoznak CrissCross zabraňuje připalování.

✔️Akátová guma snižuje produkci popela

✔️Výroba šetrná ke klimatu pomocí větrné energie

Detailní informace

Detailní popis produktu

Edice "Artesano" od společnosti ELEMENTS® se dodává s praktickou míchací miskou, která se upevňuje pomocí gumičky. Silné magnety drží celý sešit pohromadě. ELEMENTS® je značka cigaretového papíru čtyř elementů:

ZEMĚ znamená papír. Přírodní, ultratenký rýžový papír je prakticky bez příchutě a poskytuje plné bylinné aroma. Hoří pomalu a téměř bez popela. Lepicí šev je vyroben z přírodní akáciové cukrové gumy, která při hoření lahodně karamelizuje. Aby nedošlo ke zhoršení lepicí síly, doporučujeme lepicí proužek velmi lehce navlhčit!

VODA je symbolizována vlastním vodoznakem CrissCross, který je vytištěn na každém listu papíru. Tento vodoznak zabraňuje vypalování a zajišťuje, že spoj hoří velmi rovnoměrně a pomalu.

VÍTR hraje při výrobě důležitou roli, protože energie používaná k výrobě papíru pochází z větrných elektráren, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Mimochodem, místem výroby je španělský region Alcoy, který se nachází v horách severně od Alicante. Alcoy je považováno za rodiště cigaretového papíru, protože se zde vyráběl již v roce 1700.

K zapálení jointu je samozřejmě zapotřebí OHEŇ. Rýžový papír je speciálně navržen pro oheň, aby hořel optimálně a čistě a neovlivňoval chuť bylin.

A tak jsou tyto čtyři prvky dokonalými papíry pro kouření.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto