G Pen Micro+ Vaporizer

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 3
  • G Pen Micro+ je přenosné odpařovací pero na koncetráty s dvoukanálovým vzduchovým kanálem, keramickou topnou deskou a křemennou vložkou pro optimální chutě a konzistentní ohřev.
  • Micro+ je kompatibilní s tradičními 510 cartridge – automaticky se přizpůsobí mezi cartridge a hlavou G Pen Micro+, takže můžete vapovat své vlastní koncentráty.
  • Lithium-iontovou baterii o kapacitě 850 mAh, která je vybavena portem USB typu C, lze nabít za pouhých 90 minut. Technologie průchozího nabíjení umožňuje používání zařízení během nabíjení
Dostupnost Skladem
1 800 Kč    
Kategorie VAPORIZÉRY
 

Představujeme pero G Pen Micro+, technologický průlom v oblasti přenosného odpařování koncentrátů. Micro+ vzdává hold uznávanému modelu microG® v jeho přezdívce a vrací se, aby poskytl funkčnost, styl a intuitivní design pro znalce koncentrátů, kteří jsou denně na cestách.

Díky elegantnímu a diskrétnímu designu těla se Micro+ skrývá pod radarem a zároveň dosahuje vynikajícího výkonu díky inteligentnímu sestavení komponent. Micro+ je napájen dobíjecí lithium-iontovou baterií o kapacitě 850 mAh s haptickou zpětnou vazbou a nabíjením přes USB-C. Využívá jedinečnou technologii inteligentního čipu, která zajišťuje řízené a konzistentní zahřívání, při němž nedochází ke spálení nebo přehřátí drahých koncentrátů.

Tank Micro+ je výjimečný sám o sobě, je složen z prvotřídních materiálů, které z vašich koncentrátů vytěží maximum. Díky kombinaci plně keramické žhavicí desky a křemenné vložky uvnitř dvoukanálového krytu z nerezové oceli s integrovaným prouděním vzduchu je Micro+ Tank zkonstruován tak, aby poskytoval konzistentní aplikaci tepla, optimální chuťové profily při každém nastavení teploty a vyvážené proudění vzduchu pro maximální produkci páry.

Náustek Micro+ se skládá z potravinářského silikonového návleku pro čisté a pohodlné potahování a z odděleného vnitřního keramického vzduchového kanálu pro snadné čištění a údržbu. Vaporizér Micro+ se standardně dodává uzavřený v prémiovém konopném cestovním pouzdře s místem pro nádobu na vosk a síťovanou kapsou obsahující značkový nástroj na klíče G Pen a nabíjecí kabel z USB na USB-C.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: