ZÁKAZ PRODEJE TABÁKOVÝCH VÝROBKŮ, KUŘÁCKÝCH POMŮCEK, BYLINNÝCH VÝROBKŮ URČENÝCH KE KOUŘENÍ A ELEKTRONICKÝCH CIGARET OSOBÁM MLADŠÍCH 18 LET !

Gordo Scientific | Size 10 RipTips | (Mystique)

od 1 000 Kč

Zvolte variantu

RipTip™ s devítikanálovým skleněným vírem byl navržen pro optimální funkci s použitím pouze nejkvalitnějšího borosilikátového skla.
Barva: Glass Alchemy Mystique, žlutý nápis
Rozměry (průměr):
Velikost : 10

Udržitelné. Možnost opakovaného použití. Vyrobeno v USA.

Detailní informace

Délka (Length): Standardní délka (Standard Length)
Vyprodáno
1 000 Kč
Délka (Length): Extra dlouhý (Extra Long)
Vyprodáno
1 200 Kč

Detailní popis produktu

Příběh The RipTip
RipTip se zrodil z toho, co se dříve používalo jako zbytečné tahy pro jiné skleněné výrobky, které se foukaly v našem studiu. V úzkém kruhu podnikavých sklářů a blízkých přátel, kteří se kolem pohybovali, netrvalo dlouho a někdo použil skleněný odpad jako Filtr, s kterým si ubalil joint.
Výsledek? Nejhladší rip, potah za potahem . Dokonalé pálení, znovu a znovu. Brzy nám došly všechny kusy šrotu a uvědomili jsme si, že je třeba začít s výrobou a designem tohoto nového výrobku.
Od svého vzniku v roce 2015 si The RipTip vytvořil kultovní oblibu, částečně díky jedinečným vlastnostem airflow a také díky kvalitě skla a možnosti jeho opakovaného použití.
Filtr The RipTip se  ručně vyrábí v Coloradu v USA z nejkvalitnějšího borosilikátového skla, je po celém světě známá jako nejlepší skleněný filtr a je k dispozici v různých velikostech (průměrech) a barvách.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto