ZÁKAZ PRODEJE TABÁKOVÝCH VÝROBKŮ, KUŘÁCKÝCH POMŮCEK, BYLINNÝCH VÝROBKŮ URČENÝCH KE KOUŘENÍ A ELEKTRONICKÝCH CIGARET OSOBÁM MLADŠÍCH 18 LET !

Gordo Scientific | Size 12 RipTips |Clear (Long Size)

 
Tip Efekt lupa
 

RipTip™ s devítikanálovým skleněným vírem byl navržen pro optimální funkci s použitím pouze nejkvalitnějšího borosilikátového skla.

Barva : čirá s různobarevnými nápisy

Dostupnost Vyprodáno
800 Kč
Kategorie The RipTip
Položka byla vyprodána...
 

Příběh The RipTip

RipTip se zrodil z toho, co se dříve používalo jako zbytečné tahy pro jiné skleněné výrobky, které se foukaly v našem studiu. V úzkém kruhu podnikavých sklářů a blízkých přátel, kteří se kolem pohybovali, netrvalo dlouho a někdo použil skleněný odpad jako Filtr, s kterým si ubalil joint.

Výsledek? Nejhladší rip, potah za potahem . Dokonalé pálení, znovu a znovu. Brzy nám došly všechny kusy šrotu a uvědomili jsme si, že je třeba začít s výrobou a designem tohoto nového výrobku.

Od svého vzniku v roce 2015 si The RipTip vytvořil kultovní oblibu, částečně díky jedinečným vlastnostem airflow a také díky kvalitě skla a možnosti jeho opakovaného použití.

Filtr The RipTip se  ručně vyrábí v Coloradu v USA z nejkvalitnějšího borosilikátového skla, je po celém světě známá jako nejlepší skleněný filtr a je k dispozici v různých velikostech (průměrech) a barvách.

PRŮVODCE VELIKOSTÍ

7 mm - Malý - joint osobní velikosti, spliff nebo blunt. Méně než 1 gram

8 mm - Středně velký jumper. Ne tak docela malý, ne tak docela velký. Swish do 1,5 g

9 mm - OG velikost, nejoblíbenější! Dobrý pro 1,5 - 2 gramy s papíry královské velikosti. (king size)

10 mm - Gettin' Bigger (~ ⅓") Skvělý pro sdílení - golf, svatby, koncerty atd. Nejlepší pro 2-2,5 gramu a papíry královské velikosti.

11 mm - 3 gramy a papíry královské velikosti vás dostanou až do konce. Sdílejte, nebo nesdílejte!

12mm velký - Party Size, stvořený pro sdílení a/nebo speciální projekty. Nejlépe s 3,5+ gramy a papíry královské velikosti.

13mm- Pro opravdové fajnšmekry

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: