ZÁKAZ PRODEJE TABÁKOVÝCH VÝROBKŮ, KUŘÁCKÝCH POMŮCEK, BYLINNÝCH VÝROBKŮ URČENÝCH KE KOUŘENÍ A ELEKTRONICKÝCH CIGARET OSOBÁM MLADŠÍCH 18 LET !

Heisenberg Clear Sun Pre-cooler 18.8

600 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Zábrus: 18.8mm > 18.8mm
Výška: 12 cm
Průměr:  5 cm
Tloušťka stěny: cca 5 mm
Perkolátor: Sluneční kotouč (Ratchet Perc)
Ráčnový perkolátor ve tvaru disku uvnitř připomíná vzhled slunce .

Detailní informace

Detailní popis produktu

Extrémně dobré chlazení kouře
Předchlazovač Clear Sun zachycuje zbytky popela a další znečišťující částice, takže se při kouření může plně rozvinout chuť. To znamená, že kouř je nejen rovnoměrně ochlazován, ale také jsou odfiltrovány cizorodé látky, jako je popel a saze - a to mnohem lépe než u běžných lapače popela. Použití předchlazovače navíc způsobuje, že se bong podstatně méně zanáší.
Speciální vlastnosti předchlazovače Heisenberg Clear Sun
Kloub jádra 18,8 směrem k bongu je nakloněn svisle dolů. Z tohoto důvodu je předchlazovač nejvhodnější pro bonga s odpovídajícím vertikálním připojením. Předchlazovač je vybaven perkolátorem Sun Disc, který rozvádí kouř malými štěrbinami na okraji perkolátorového disku. Perkolátor Sun Disc je široká skleněná deska uvnitř vodní komory. Po stranách je obklopeno malými štěrbinami, které mu dodávají vzhled podobný slunci. Kouř je nasáván otvory a při vdechování se rozděluje. Tím se v komoře vytvoří silný vír, takže první částice škodlivin jsou zachyceny již v počáteční fázi. Při kouření by měl být perc jen těsně pod vodou, aby během vdechování nebyla voda nasávána do bonga.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto