ZÁKAZ PRODEJE TABÁKOVÝCH VÝROBKŮ, KUŘÁCKÝCH POMŮCEK, BYLINNÝCH VÝROBKŮ URČENÝCH KE KOUŘENÍ A ELEKTRONICKÝCH CIGARET OSOBÁM MLADŠÍCH 18 LET !

Heisenberg Drum-Perc Precooler (Modrá)

500 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Kotlík: 14,5 samice, leštěný
Zařez perc: 18,8 samec, leštěný
Výška:  12,5 cm
Průměr:  45 mm
Tloušťka stěny:  3 mm
Barva : Modrá
Předehřívač je zdoben malým, bílým logem Heisenberg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Předchlazovač Heisenberg Drum-Perc pro skleněné bongy je známý také jako zachycovač popela a zajišťuje optimální distribuci kouře díky neobvyklému bubnovému perkolátoru. Předchlazovač je vyroben z borosilikátového skla. Má samičí připojení pro bongové misky s 14,5 mm leštěnými skleněnými spoji. Jádrový kloub 18,8 je nakloněn svisle dolů. Z tohoto důvodu se předchlazovač nejlépe hodí pro bonga s odpovídajícím vertikálním připojením. Lze jej však použít i v kombinaci s bočním připojením (např. 45°).

V čem je bubnový předchlazovač pro vaše bongy tak vynikající?
Perkolátor bubnu - Perkolátor bubnu je rozšířená struktura z barevného skla na konci chillumu, uvnitř vodní komory. Skleněné tělo má po okrajích několik štěrbin, kterými se kouř při inhalaci nasává a rozděluje. Tím se uvnitř vodní komory vytváří silný vír, takže první škodlivé částice jsou zachyceny včas a chuť se může během kouření plně rozvinout.

Dobrý tah - V předkouřovacím zařízení Drum Perc se kouř nejen rovnoměrně ochlazuje, ale také se odfiltrují cizorodé látky, jako je popel - a to mnohem lépe než u běžných předkouřovacích zařízení. Zároveň je sání z předchlazovače příjemné a při potahování není vůbec namáhavé.

Leštěné připojení k bongu - Připojení 18,8 k bongu je vyrobeno z hladkého leštěného skla. Má vertikální úhel připojení, a proto se dobře hodí pro bonga s 90° připojením. Hladký povrch minimalizuje usazování bahna kolem jointu. Díky tomu se předžhavovač výborně hodí také pro kombinaci s olejovou soupravou. Předchlazovač lze použít také s kádinkami a standardními bongy se šikmým úhlem připojení, například 45°. V takovém případě se ujistěte, že je perkolátor ponořen dostatečně hluboko, aby jím kouř nemohl projít bez filtrace.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto