ZÁKAZ PRODEJE TABÁKOVÝCH VÝROBKŮ, KUŘÁCKÝCH POMŮCEK, BYLINNÝCH VÝROBKŮ URČENÝCH KE KOUŘENÍ A ELEKTRONICKÝCH CIGARET OSOBÁM MLADŠÍCH 18 LET !

Heisenberg DRUMMER 14.5 with Drum-Perc

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 4

Výška: přibližně 23 cm
Náustek: Ø cca 35mm
Vnitřní průměr krčku: cca 13 mm
Průměr základny: cca 90 mm
Zábrus: 14,5
Led: Ne
Turbo: Ne
Perkolátor: (Matrix Style)
Logo: bez loga

Dostupnost Skladem
1 600 Kč    
Kategorie Malé Bongy pod 30cm
 

Heisenberg Drummer 14,5 perkolátorový bong
Drummer je malý skleněný bong s bubínkovým perkolátorem. Bong není vybaven ledovačem ani otvorem pro karburátor. Není také potřeba žádné další chillum, protože Drummer je perkolátorový bong bez stopky. U těchto zařízení je chillum pevně připevněno k vnější části bongu a otevírá se přímo do vodní komory. Chillum bongu Drummer je elegantně zakřivené a je zakončeno vertikálně umístěným samičím skleněným spojem, který je podepřen Dewarovým spojem, dodatečným skleněným spojem, který dodává jemnému broušenému skleněnému spoji dodatečnou stabilitu.

Vlastnosti modelu Drummer
Extrémní cirkulace vody zajišťovaná systémem Drum Perc
Perkolátor, který je instalován v bongu, patří mezi perka Drum Perc, která navzdory svému kompaktnímu designu poskytují enormní výkon, pokud jde o cirkulaci vody. Podobně jako ptačí klec nebo maticový perkolátor rozděluje kouř v chladicí vodě bongu a extrémně ji víří jako v mycím bubnu, aby ji ochladil. Mírně nakloněné hrdlo bongu minimalizuje pravděpodobnost, že s sebou bublinky vody strhne a rozstříkne je až na střechu úst.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: