ZÁKAZ PRODEJE TABÁKOVÝCH VÝROBKŮ, KUŘÁCKÝCH POMŮCEK, BYLINNÝCH VÝROBKŮ URČENÝCH KE KOUŘENÍ A ELEKTRONICKÝCH CIGARET OSOBÁM MLADŠÍCH 18 LET !

Heisenberg Forge Two

1 500 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Celková výška: přibližně 30 cm
Kloub broušeného skla: 18,8
Tloušťka stěny: cca 5 mm
Průměr hrdla: cca 3 cm
Průměr těla: cca 5 cm a cca 6 cm
Průměr základny: cca 10 cm
Kotlík: 18,8 standardní miska s logem Heisenberg
Perkolátor: Ufo se vzorem Wiwag: sprchová hlavice a Ufo se vzorem Wiwag
Led: Ne
Turbo: Ne

Detailní informace

Detailní popis produktu

Heisenberg Forge Two - Malá, ale výkonná kovárna
Heisenberg Forge Two je středně velký perkolátorový bong, který vám poskytne neuvěřitelně hladké šluky a zároveň silně bublá.

Vlastnosti skleněného bongu Heisenberg Forge Two
Bez stopky - Forge Two patří do rodiny bongů bez stopky. To znamená, že chillum je k bongu již připevněno a není potřeba ani další chillum, ani spojka pro bong.

Dvojitá perkolace - K dispozici jsou 2 oblasti pro víření kouře. Chillum nejprve končí v perkolátoru Stemline Showerhead, který je umístěn přímo nad dnem bonga. Odtud je kouř veden do perkolátorové komory s Ufo Perc, kde prochází dalším procesem chlazení.

Zahnutý krček - krček bongu Forge Two je zahnutý. Díky tomu se stoupající voda, která je nasávána při nádechu, nedostane ke rtům nebo dokonce k ústům. Náustek je jemně rozšířený, a proto se pohodlně přikládá ke rtům.

Nejdůležitější prvky - Bong má na perkolátorové komoře velké logo Heisenberg. Kromě toho je Ufo Perc barevně zvýrazněn vzorem Wigwag na své špičce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto