Heisenberg Organ glass bong

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 4
Výška:  46 cm
Zářez kotlíku: 18,8 mm
Tloušťka stěny: cca 5 mm
Průměr hrdla : cca 50 mm
Průměr základny: cca 12 cm
Logo/nátisk: Na hrdle a misce bonga je logo Heisenberg.
Perkolátor: (Sprinkler) Perc, Splash Guard
Turbo: Ne
Led: Ano
Extra: Barevný náustek v tmavě petrolejově zelené barvě.
Dostupnost Skladem
2 000 Kč    
Kategorie UNIKATNÍ BONGY
 
Heisenbergovy varhany 18.8 Percolator Bong
Potěšení pro milovníky perkolátorových bongů - Heisenberg Organ je 46 cm vysoký válcový bong s lednicí a dvojitou perkolátorovou komorou. Vzhledem k absenci otvoru pro karburátor se bong kouří speciálně lift-off. Dámské provedení z broušeného skla 18,8 umožňuje jeho kombinaci s různými miskami a příslušenstvím*.
Co dělá bong Heisenberg Organ skleněným bongem
Dvojitá perkolace - kouř se rozptyluje díky 2 různým perkolátorům. Prvním je kropicí perkolátor - náš varhanní perkolátor -, který je vytvořen podle vzoru varhanních píšťal. Kouř je prakticky vyvrhován varhanním perkolátorem a dostává se přímo ke kopulovitému perkolátoru, který odděluje přebytečnou vodu od kouře a vede ji jemně zavirovanou dále k náustku.
Ledová schránka - Nad kopulovitým perkusem jsou 3 ledové prohlubně. Ty umožňují naplnit hrdlo nad zářezy kostkami ledu, které kouř dále ochlazují. Zároveň fungují jako další ochrana proti rozstřiku a snižují riziko stoupajícího rozstřiku vody.
Robustní provedení - 5 mm silné sklo tvaruje tento bong a dodává mu bezpečný stojan, hmotnost a výraznou stabilitu.
Provedení bez stopky - Heisenberg Organ patří do skupiny bong bez stopky. To znamená, že nepotřebuje přídavné chillum. Chillum je již připevněn na vnější straně bonga. Aby sklo, které je kolmo k tělu bonga, získalo větší stabilitu, je podepřeno přídavným Dewarovým kloubem, spojovacím kusem skla.
*Použití hlav/adaptérů o průměru > Ø30 mm je možné pouze pomocí kapkovitého adaptéru z důvodu malé vzdálenosti od hrdla bonga.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: