ZÁKAZ PRODEJE TABÁKOVÝCH VÝROBKŮ, KUŘÁCKÝCH POMŮCEK, BYLINNÝCH VÝROBKŮ URČENÝCH KE KOUŘENÍ A ELEKTRONICKÝCH CIGARET OSOBÁM MLADŠÍCH 18 LET !

Heisenberg Twentyfour Seven Glassbong

2 000 Kč
Skladem
Výška: 50 cm
Průměr: cca 5 cm
Tloušťka skla: cca 5 mm
Zábrus kotlíku: 18,8 mm
Perkolátor: 1x dvojitý kotoučový perkolátor (dřík), 1x dvojitý kotoučový perkolátor (vertikální)
Led: Ano
Turbo: Ne
*Tlustý náustek má tmavě zelenou barvu*

Detailní informace

Detailní popis produktu

Heisenberg Twentyfour Seven - potěšení z kouření 24 hodin denně 7 dní v týdnu
S Heisenberg Twentyfour Seven vám představujeme zabijácký perkolátorový bong ve stylu válcového bongu, který se osvědčil svým hladkým tahem bez odporu a svým výkonem přesvědčí i staré mazáky.
Silné borosilikátové sklo tvaruje tento bong. Výrazná tloušťka stěny 5 mm je patrná zejména na zpracování barevného náustku, jehož okraj je objemně zahnutý směrem ven, aby vytvářel příjemnou kontaktní plochu pro rty. Protože model Twentyfour Seven nemá otvor pro kopnutí, šlukování se provádí pomocí lift-off - zvednutím části mísy.

Nejdůležitější vlastnosti skleněného bongu Heisenberg Twentyfour Seven
Dvojitý perkolátor (Stemline)
Chillum vede přímo do perkolátoru Double Disc ve vodní komoře, kde je kouř vystaven počátečnímu víření. Pouze spodní strana perkolátoru má typické otvory ve tvaru štěrbiny, které účinně nasávají kouř skrz vodu. Musí být pouze těsně pod vodou, abyste mohli kouřit s co nejmenším odporem.

Perkolátor s dvojitým diskem (vertikální)
Bong má 1 "obyčejný" dvojitý diskový perkolátor nad dvojitým diskovým perkolátorem na stopce, který dodává kouři další důkladné víření. Při kouření by oba perkolátory Double Disc měly být jen těsně pod vodou, aby při vdechování nebyla voda příliš natahována.

Zářezy na led pro větší svěžest
Nad perkolátorem jsou v hrdle bongu 3 zářezy na led. Ty promění váš bong v ledový bong. Prostor nad zářezy můžete použít jako ledovou nádobu tak, že bong naplníte kostkami ledu nebo hrubě drceným ledem. To dodá kouři další svěží náboj. Zároveň zářezy fungují jako ochrana proti stříkající vodě.
Twentyfour Seven patří do skupiny bongů bez difuzoru, které se kouří bez přídavného chillumu. Přípojka 18,8 mm vede přímo do již pevného chillumu instalovaného na vnější straně bonga a končí přímo v perkolátoru uvnitř vodní komory. Pro zvýšení stability a odolnosti proti rozbití je chillum podepřen přídavným skleněným spojem (Dewar's Joint). 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto