ZÁKAZ PRODEJE TABÁKOVÝCH VÝROBKŮ, KUŘÁCKÝCH POMŮCEK, BYLINNÝCH VÝROBKŮ URČENÝCH KE KOUŘENÍ A ELEKTRONICKÝCH CIGARET OSOBÁM MLADŠÍCH 18 LET !

Iceblock Heisenberg glass bong Petrol

Novinka
1 300 Kč
Skladem

Výška: asi 40 cm
Tloušťka skla: cca 5 mm
Broušená spára skla: 18,8F
Ø vnitřního hrdla: Vnitřní průměr: 40 mm
Ø vnějšího hrdla: 40 mm: mm: 52 mm
Průměr dna: cca 12 cm
S difuzorem se svislými otvory

Jeden jediný zářez na led!

Zlaté logo HNBG
Teal barevné zvýraznění na okraji základny, náustku a kloubu rondelu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Heisenberg Iceblock je rovný bong bez stopky. Bez stopky proto, že má místo spojky trvale instalovaný perkolátor stopky (zde difuzér s otvorem). Icebock je vysoký asi 40 cm a má samičí 18,8 skleněný broušený spoj pro samčí 18,8 bongové misky a bongové příslušenství, jako jsou filtry s aktivním uhlím nebo předehřívače.

Díky vertikálnímu perku na stonku patří Iceblock do třídy perkolátorových bongů a zároveň díky individuálnímu, extra velkému zářezu na led také do třídy ledových bongů. Výřez zmenšuje vnitřní průměr hrdla bonga a umožňuje naplnit hrdlo bonga nad výřezem kostkami ledu, které radikálně ochlazují kouř.

Pro ozvláštnění redukovaného designu je Heisenberg Iceblock zvýrazněn několika barevnými prvky: petrolejově zbarvené skleněné části na Dewarově kloubu, náustku a okraji kulaté základny zdůrazňují tvar bonga. Přední část hrdla bonga zdobí velký nápis HNBG. Písmena jsou černě konturovaná a mají tmavě zlatou barvu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto