ZÁKAZ PRODEJE TABÁKOVÝCH VÝROBKŮ, KUŘÁCKÝCH POMŮCEK, BYLINNÝCH VÝROBKŮ URČENÝCH KE KOUŘENÍ A ELEKTRONICKÝCH CIGARET OSOBÁM MLADŠÍCH 18 LET !

Iceblock Heisenberg Glass Bong

Novinka
1 300 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Výška: asi 40 cm
Tloušťka skla: cca 5 mm
Broušená spára skla: 18,8F
Ø vnitřního hrdla: Vnitřní průměr: 40 mm
Ø vnějšího hrdla: 40 mm: mm: 52 mm
Průměr dna: cca 12 cm
S difuzorem se svislými otvory

Jeden jediný zářez na led!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Heisenberg Iceblock je rovný bong bez stopky. Bez stopky proto, že má místo spojky trvale instalovaný perkolátor stopky (zde difuzér s otvorem). Icebock je vysoký asi 40 cm a má samičí 18,8 skleněný broušený spoj pro samčí 18,8 bongové misky a bongové příslušenství, jako jsou filtry s aktivním uhlím nebo předehřívače.

Díky vertikálnímu perku na stonku patří Iceblock do třídy perkolátorových bongů a zároveň díky individuálnímu, extra velkému zářezu na led také do třídy ledových bongů. Výřez zmenšuje vnitřní průměr hrdla bonga a umožňuje naplnit hrdlo bonga nad výřezem kostkami ledu, které radikálně ochlazují kouř.

Pro ozvláštnění redukovaného designu je Heisenberg Iceblock zvýrazněn několika barevnými prvky: petrolejově zbarvené skleněné části na Dewarově kloubu, náustku a okraji kulaté základny zdůrazňují tvar bonga. Přední část hrdla bonga zdobí velký nápis HNBG. Písmena jsou černě konturovaná a mají tmavě zlatou barvu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto