ZÁKAZ PRODEJE TABÁKOVÝCH VÝROBKŮ, KUŘÁCKÝCH POMŮCEK, BYLINNÝCH VÝROBKŮ URČENÝCH KE KOUŘENÍ A ELEKTRONICKÝCH CIGARET OSOBÁM MLADŠÍCH 18 LET !

Illusion Pearls Kotlík 18.8mm

179 Kč
Skladem
Výška: cca 6,5 cm včetně broušeného skleněného kloubu
Spoj broušeného skla: 18,8 mm
Průměr otvoru: ~ 10 mm s integrovaným sítkem
Průměr: cca 25 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kotlík na bongo s perlami Illusion Pearls
Kotlík na bong Bubble Bowl 18.8 je vyrobena ze žáruvzdorného borosilikátového skla. Díky samčímu 18 8mm broušenému skleněnému spoji je tento kus misky vhodný pro širokou škálu běžných skleněných bongů, bublinek a skleněných dýmek.
Průhledná miska je obklopena skleněnými kapkami, které jí nejen dodávají zvláštní vzhled, ale také zaručují, že se miska bongu neskutálí ze stolu - stejně jako běžná zátka.
Další zvláštnost mísy Bubble Bowl 18.8 spočívá v jejích vnitřních hodnotách - přesněji řečeno ve skleněných špendlících uvnitř mísy. Tyto 4 malé zúženiny jsou výsledkem toho, že se sklo při výrobě štípe. Misku mění na tzv. pinched bong bowl a přebírají funkci skleněného síta. Díky tomu zabraňují tomu, aby vaše bylinná směs proklouzla nespálená skrz misku do bongu.
Bubble Bowl je vhodná zejména pro použití jako one-hitter nebo snapper bowl, kdy misku vyprázdníte jedním nebo dvěma silnými šluky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto