ZÁKAZ PRODEJE TABÁKOVÝCH VÝROBKŮ, KUŘÁCKÝCH POMŮCEK, BYLINNÝCH VÝROBKŮ URČENÝCH KE KOUŘENÍ A ELEKTRONICKÝCH CIGARET OSOBÁM MLADŠÍCH 18 LET !

IR Thermometr

1 420 Kč
Skladem

Když budete dabovat pomocí teploměru získáte větší požitek a efektivitu ze svých sessions, což je koneckonců to, o co by při dabingu mělo jít především ! Tento chytrý nástroj vás zbaví dohadů, kdy je váš banger dostatečně horký, a jeho použití je velmi snadné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Časovače, infračervené teplotní pistole a chazzed bangers jsou nyní díky terpometru minulostí. Inovativní a přenosný Terpometer vám změří vaši teplotu na jakémkoliv druhu vaších bangerů (Sklo, keramika, Titan,)

Při používání Terpometru se na LCD displeji zobrazí teplota v reálném čase, jakmile přístroj umístíte cca 0,5 cm od svého zahřívaného bangeru , aby vás informovala, kdy je ideální čas pro aplikaci extraktů, abyste si mohli vychutnat optimální účinky a chutě.

Terpometer má na druhém konci teplotního čidla nástroj pro dabing. To znamená, že neztratíte ani vteřinu, ani nebudete riskovat, že se dostanete mimo ideální teplotu dabingem ihned poté, co jste zkontrolovali teplotu svého bengeru. Přenosná jednotka má také USB nabíječku, díky které ji snadno připojíte ke zdroji energie prakticky kdekoli.

Používání terpometru je snadné. Stiskněte tlačítko ON/OFF, abyste jej zapnuli. Poté umístěte konec senzoru asi půl cm od svého bangeru/slurperu . Vhodná teplota u dabbingu je u každého individuální ,ale obecně se udávají tyto teploty :

LOW TEMP DABS : 210 °C - 260 °C 

MID RANGE DABS : 260 °C - 285°C

STANDART DABS : 285 °C - 299 °C

HOT DABS : 299 °C - 315 °C

*Baterky součástí balení*

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto