ZÁKAZ PRODEJE TABÁKOVÝCH VÝROBKŮ, KUŘÁCKÝCH POMŮCEK, BYLINNÝCH VÝROBKŮ URČENÝCH KE KOUŘENÍ A ELEKTRONICKÝCH CIGARET OSOBÁM MLADŠÍCH 18 LET !

Pre-Rolled CBD++ Hemp Cones G-ROLLZ - Banksy's Graffiti - Lemon Haze

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 3

Vyrobeno z nejlepšího organického Amerického konopí

- Filtrace z čistě přírodních špiček kukuřičného šustí

- Žádné trhání nebo praskání!

- V balení jsou 2 předrolované bio konopné zábaly

Dostupnost Vyprodáno
55 Kč
Kategorie Konopné wrapy (blunty)
Položka byla vyprodána...
 
Předrolované Konopné Cones. Všechny přírodní CBD++ Banksy's Graffiti od G-Rollz jsou vyrobeny z toho nejlepšího organického amerického konopí.
Pro filtraci používá G-Rollz zcela přírodní špičky z kukuřičného lusku.
Žádné trhání nebo praskání! Naše vysoce kvalitní konopí má zvýšenou odolnost proti roztržení i zadržování vlhkosti, což vám umožňuje snadno plnit zábaly.
V balení jsou 2 předrolované bio konopné dutinky. Filtry jsou vyrobeny z kukuřičného šustí.
Ochucené předtočené konopné blunty s příchutí zralého manga. K ochucení konopných bluntů používá firma G-ROLLZ výhradně naturální terpeny bohaté na chuť a vůni.
Terpeny byly pečlivě navrženy pro dosažení co nejlepšího aktivního účinku. Terpeny zvyšují množství vstřebaných kanabinoidů do vašeho těla, což nabízí bohatší zážitek.
Nové konopné blunty od značky G-ROLLZ. Blunty jsou vyrobeny z lisovaného technického konopí a neobsahují tak žádný nikotin.
Konopné blunty obdržíte ve vzduchotěsném obalu a jsou již předrolovány. Blunty jsou balený po 2 ks a každý z těchto bluntů obsahuje papírový filtr.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: