ZÁKAZ PRODEJE TABÁKOVÝCH VÝROBKŮ, KUŘÁCKÝCH POMŮCEK, BYLINNÝCH VÝROBKŮ URČENÝCH KE KOUŘENÍ A ELEKTRONICKÝCH CIGARET OSOBÁM MLADŠÍCH 18 LET !

Puffco Peak Pro 3D XL Chamber

 
Novinka Tip Efekt lupa
 
  • 1 z 6
Puffco Představuje revoluční  komoru Puffco Peak Pro 3D XL, která je nezbytným produktem pro milovníky ve vapingovém průmyslu. Tato velkokapacitní komora pro e-rig je navržena tak, aby posunula zážitek z vapování na další úroveň a nabídla řadu vylepšených funkcí a výhod.
Dostupnost Skladem
3 700 Kč    
Kategorie VAPORIZÉRY
 

Velkoobchodní komora Puffco Peak Pro 3D XL se může pochlubit o 78 % větší miskou, která umožňuje vložit více koncentrátů pro větší a silnější šluky. Díky dvojnásobné produkci páry ve srovnání se standardními komorami zajišťuje tato pokročilá komora vašim zákazníkům maximální využití koncentrátů. Jednou z význačných vlastností komory 3DXL je patentovaná technologie 3D, která je proslulá výjimečnou chutí a konzistencí. Tato špičková technologie zaručuje skutečně pohlcující a příjemný zážitek z vapování a povyšuje sezení na novou úroveň.

Díky hlubší komoře a joysticku XL mohou uživatelé naplno nakládat své koncentráty a vychutnávat si intenzivní šluky bez potíží s nadměrným dokupováním.

Pokud jako majitel obchodu nebo prodejce nabídnete svým zákazníkům velkoobchodní komoru Puffco Peak Pro 3D XL, odlišíte svůj obchod od konkurence. Buďte napřed a poskytněte svým zákazníkům nejnovější a nejpokročilejší vapovací technologii, která je dnes na trhu k dispozici.

Peak Pro 3DXL


Peak Pro 3DXL vs. Terp Slurper Rig


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: