ZÁKAZ PRODEJE TABÁKOVÝCH VÝROBKŮ, KUŘÁCKÝCH POMŮCEK, BYLINNÝCH VÝROBKŮ URČENÝCH KE KOUŘENÍ A ELEKTRONICKÝCH CIGARET OSOBÁM MLADŠÍCH 18 LET !

RAW Black Konopné papírky (KingSize)

35 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Dlouhé papíry z edice "Black" kultovní španělské značky RAW® nyní k dostání z organického konopí. Tyto papíry jsou dvakrát lisované a extra jemné. Jedná se tedy o nejtenčí nebělené listy z organického konopí v sortimentu RAW® . Zde jsou ve velikosti king size slim. Byly speciálně vyvinuty pro novou generaci neuvěřitelně kvalitních odrůd konopí a jsou tak ultra tenké, že jejich chuť zůstává neovlivněna a terpeny můžete ochutnat nezkresleně! Navíc hoří velmi pomalu a rovnoměrně.

Detailní informace

Detailní popis produktu✔️ Vyrobeno z organického konopí bez chemických látek

✔️ výroba šetrná ke klimatu a udržitelná výroba

✔️ Potisk CrissCross pro rovnoměrné pomalé hoření

Stejně jako všechny produkty od RAW® , jsou i tyto papíry vyrobeny z čistě přírodních, veganských surových vláken. Také gumování lepicího švu je vždy vyrobeno z přírodních, rostlinných materiálů, v případě papírů "Black" ze šťávy akácie. U papírů RAW® máte vždy jistotu, že nekouříte žádné chemikálie ani chlór.

Mimochodem, tento jedinečný papír pro rolování těch nejlahodnějších sáčků se vyrábí ve španělské oblasti Alcoy, kde suchý vítr z Valencie optimálně snižuje vlhkost. Pro RAW® je také charakteristické, že při výrobě se dbá také na šetrnost k životnímu prostředí a udržitelnost. Například potřebná energie se získává výhradně z větrné energie. Kromě toho společnost RAW® nikdy nepoužívá geneticky modifikované organismy.

Ekologické konopné papíry RAW® jsou proto ideálními dlouhými papíry pro znalce, kteří si cení nejen čisté chuti květů a bylin a chtějí si ji dlouho vychutnávat, ale kterým záleží i na životním prostředí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto