ZÁKAZ PRODEJE TABÁKOVÝCH VÝROBKŮ, KUŘÁCKÝCH POMŮCEK, BYLINNÝCH VÝROBKŮ URČENÝCH KE KOUŘENÍ A ELEKTRONICKÝCH CIGARET OSOBÁM MLADŠÍCH 18 LET !

RAW Fresbee Létájící talíř 27cm

 
Novinka Efekt lupa
 
  • 1 z 2
Puff, Puff a Pass!
Užívat si venkovní aktivity nebo hry má pro kuřáky větší smysl, když se mohou zároveň zhulit. Proto je nové RAW Frisbee vybaveno otvorem, do kterého můžete vložit šišku, což kuřákům usnadňuje zhulení a předání tupláku. Kouření na cestách se díky novému velkoobchodu RAW Fresbee Cone Flying DIsk 27 cm dostalo na zcela novou úroveň. Tento výrobek Disc Frisbee od společnosti RAW má vestavěný držák na šišky, který kuřákům umožňuje držet kouř na cestách.
Dostupnost Skladem
319 Kč    
Kategorie OSTATNÍ
 
Hraní frisbee je teď lepší
Konceptem tohoto výrobku je spojit zábavu a chutě do jedné krabičky zábavy, a tak vznikl držák na frisbee a šišku RAW. Díky této přidané výhodě může mít hra pro vaše zákazníky velký smysl.
Hra s tímto diskem znamená, že se všichni sjedou, a stačí jen naplnit kornout a zábava může začít. V průběhu hry slouží tento výrobek jako rozdělovač jointu, protože se přesouvá od jednoho hráče k druhému, dokud se všichni nezhulí. Zábavná část každé hry začíná teprve tehdy, když se hráči zhulí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: