ZÁKAZ PRODEJE TABÁKOVÝCH VÝROBKŮ, KUŘÁCKÝCH POMŮCEK, BYLINNÝCH VÝROBKŮ URČENÝCH KE KOUŘENÍ A ELEKTRONICKÝCH CIGARET OSOBÁM MLADŠÍCH 18 LET !

RAW Konopné papírky Organic Hemp (KS)+filtry

45 Kč
Skladem
32 papírků a 32 filtrů 
Papíry "Connoisseur" španělské kultovní značky RAW® jsou klasické dlouhé papíry pro znalce. Stejně jako všechny výrobky RAW® jsou i tyto dlouhé papíry v královské velikosti slim nebělené a vyrobené z čistě přírodních, veganských raw vláken.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rovněž gumování lepicího švu je čistě přírodní, získávané z mízy udržitelně pěstovaných akácií (arabská guma). U RAW® si můžete být vždy jisti, že se v něm nekouří žádné chemikálie ani chlór.

Charakteristickým znakem RAW® je také to, že při výrobě je dbáno na šetrnost k životnímu prostředí a udržitelnost. Například potřebná energie se vyrábí výhradně z větrné energie. Kromě toho společnost RAW® nikdy nepoužívá geneticky modifikované organismy.

Každý papírek KingSize je opatřen vodoznakem s vlastním potiskem CrissCross společnosti RAW® s, takže papíry hoří obzvláště rovnoměrně a pomalu. Jednotlivé balení obsahují  32 papírků a 32 filtrů  a jsou uzavřeny páskou z přírodní gumy. Filtry nejsou v této edici předperforované, a umožňují tak individuální rolení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto