ZÁKAZ PRODEJE TABÁKOVÝCH VÝROBKŮ, KUŘÁCKÝCH POMŮCEK, BYLINNÝCH VÝROBKŮ URČENÝCH KE KOUŘENÍ A ELEKTRONICKÝCH CIGARET OSOBÁM MLADŠÍCH 18 LET !

RAW taška na šňůrku Béžová

Novinka
200 Kč
Skladem
Pozdravte tuto univerzální tašku na šňůrku
Hledají vaši zákazníci tašku, která je lehká a odolná, ale zároveň pevná? Něco jednoduchého, co by si mohli jen tak přehodit přes rameno a pokračovat v denním životě. Stahovací taška RAW je ideální pro rychlé přenášení. Díky své lehkosti ji lze snadno složit a uložit do kapsy bundy nebo batohu, pokud by vaši zákazníci někdy potřebovali menší tašku. Díky své jedinečné hnědé barvě se snadno hodí ke všem outfitům a zároveň vypadá elegantně! Zákazníci mohou tašku rozšířit tak, aby se do ní vešlo mnoho efektů, dokonce i takových, které jsou velké jako pár bot!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato taška se hodí na pláž, do společnosti, na noční procházky i na denní schůzky. V případě potřeby ji lze velmi snadno uložit, ale bude vždy po ruce. Tato taška je vyrobena z bavlněného materiálu, takže nečerpá teplo ze slunce, které by zahřívalo vše, co v ní může být. Jedná se o nejlepší tašku pro zaryté milovníky konopí, protože na této tašce je odvážně vyobrazena značka RAW, takže každý může vědět, které značce dává přednost. Kupte si naši velkoobchodní tašku RAW Drawstring Bag Tan za dostupné ceny, které vám vyrazí dech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto