ZÁKAZ PRODEJE TABÁKOVÝCH VÝROBKŮ, KUŘÁCKÝCH POMŮCEK, BYLINNÝCH VÝROBKŮ URČENÝCH KE KOUŘENÍ A ELEKTRONICKÝCH CIGARET OSOBÁM MLADŠÍCH 18 LET !

RAW Wake-Up and Bake-Hrníček na kávu

 
Novinka Efekt lupa
 
  • 1 z 2
Milovníci kávy a kouření spojte se
Začít den šálkem kávy je pro některé lidi ideální způsob, jak se nastartovat. Jiní si prostě potřebují zakouřit nebo si dát obojí najednou. Ačkoli většina lidí pije a kouří v jinou dobu, mnoho spotřebitelů bude nadšeno, že mají výrobek, který jim umožňuje obojí současně. Právě zde přicházíme na řadu my, abychom vám nabídli nejlepší velkoobchodní hrnek na kávu RAW Wake-Up a Bake-Up, který vašim zákazníkům pomůže dosáhnout chuti na cigaretu společně.
Dostupnost Skladem
537 Kč    
Kategorie OSTATNÍ
 

 

Jeho jedinečnost
Jedním z nejlepších prodejních bodů hrnku na kávu RAW Wake-Up and Bake-Up je jeho vzhled. Při pohledu z úhlu se zdá, že jde o obyčejný hrnek na kávu s typickým uchem, ale když se podíváte na opačnou stranu, uvidíte nástavec, do kterého si spotřebitelé mohou uschovat tuplák. Hrnek Wake-up and Bake-up pohodlně poslouží jako ideální dárek k narozeninám pro někoho, kdo rád pije kávu a kouří. To znamená, že obdarovaný může pít a kouřit dle libosti.

Navíc mohou vaši zákazníci tento hrnek bezpečně používat v mikrovlnné troubě, mrazáku, myčce nádobí i troubě. Hrnek na kávu RAW Wake-Up and Bake-Up se řadí mezi oblíbené výrobky nadšenců RAW a je stoprocentně bez toxických a těžkých kovů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: