ZÁKAZ PRODEJE TABÁKOVÝCH VÝROBKŮ, KUŘÁCKÝCH POMŮCEK, BYLINNÝCH VÝROBKŮ URČENÝCH KE KOUŘENÍ A ELEKTRONICKÝCH CIGARET OSOBÁM MLADŠÍCH 18 LET !

RAW X-Stand balíci pomůcka

 
Novinka Efekt lupa
 
  • 1 z 3
Snadné válcování
I ti nejzkušenější kuřáci vědí, jak těžké může být ubalit si dokonalou tupou cigaretu. Nákup velkoobchodního nástroje RAW X-Stand Paper Cradle Rolling Tool zajistí začátečníkům i ostříleným kuřákům přesnost bez stresu. Kolébkový nástroj RAW X-stand Paper zajišťuje minimální znečištění životního prostředí. Tento nástroj na rolování je vyroben ze směsi bambusového prášku, PP plastu a biosložky, díky níž je šetrný k životnímu prostředí.
Dostupnost Vyprodáno
100 Kč
Kategorie OSTATNÍ
Položka byla vyprodána...
 
Válcovací nástroj RAW X-Stand Paper Cradle zabraňuje znečišťování životního prostředí. Ušetří zákazníkům stres z následného úklidu, protože udržuje válcovací plochu bez nečistot.
Design Ever-Ready
Tento válcovací stojan je zkonstruován tak, že nevyžaduje téměř žádné nastavení, protože nastavuje válcovací papír do polohy "připraven k naplnění a válcování". Tento nástroj se ukázal jako velmi užitečný jak pro nadšence, tak pro zkušené kuřáky. RAW X-Stand Paper Cradle rolling tool lze snadno přepínat do a ze stojící polohy zasunutím dvou dílů, ve kterých do sebe zapadá. Díky této funkci se snadno přenáší, aniž by zabíral příliš mnoho místa.
Jeho znamenitá dřevěná povrchová úprava prozradí při pohledu začátečníka jeho skutečný účel. Pro náročné oko se tak stává příjemným objevem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: