ZÁKAZ PRODEJE TABÁKOVÝCH VÝROBKŮ, KUŘÁCKÝCH POMŮCEK, BYLINNÝCH VÝROBKŮ URČENÝCH KE KOUŘENÍ A ELEKTRONICKÝCH CIGARET OSOBÁM MLADŠÍCH 18 LET !

VIBES X NALGENE BOTTLE Black

Novinka
500 Kč
Skladem
Kapacita kapaliny : 32 oz / 1 l
Vyrobeno v USA
Vyrobeno z plastu bez obsahu BPA
Šroubovací uzávěr
Design se smyčkou
Otevírací otvor se širokou dírkou
Odolný proti skvrnám a zápachu
Vhodné pro mytí v myčce nádobí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Společnost Vibes™ spolupracovala s nejznámější autoritou v oblasti hydratace, společností NalgeneⓇ, na návrhu vlastní exkluzivní láhve na vodu odolné proti nárazu. Tato nezbytná láhev pro každodenní nošení je opatřena hvězdnou pečetí Vibes a má charakteristický vzhled Nalgene, průhledný plast bez obsahu BPA. Láhev na vodu je označena v uncích a mililitrech, abyste mohli pohodlně sledovat svůj příjem tekutin, a pojme více než 32 uncí tekutiny; její široké hrdlo pojme kostky ledu a hodí se k většině čističek vody.

Je vybavena uzávěrem twist-off, jehož průběžné závity vytvářejí těsné těsnění, které zajišťuje nepropustnost a odolnost proti zápachu. Připojené víčko s poutkem umožňuje připevnit láhev na vodu k batohu. Lehká a odolná proti skvrnám láhev na vodu Vibes X Nalgene umožňuje snadnou hydrataci na cestách. Láhev na vodu Vibes X Nalgene je k dispozici v černé barvě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto