ZÁKAZ PRODEJE TABÁKOVÝCH VÝROBKŮ, KUŘÁCKÝCH POMŮCEK, BYLINNÝCH VÝROBKŮ URČENÝCH KE KOUŘENÍ A ELEKTRONICKÝCH CIGARET OSOBÁM MLADŠÍCH 18 LET !

X-Vape Cheech and Chong Herb Vaporizer

1 600 Kč
Skladem
Představujeme vaporizer x-vape Cheech and Chong edice - dokonalého společníka pro všechny nadšence zhulených komedií! Tento elegantní a přenosný vaporizér vám umožní vychutnat si sílu květin, ať už jste kdekoli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky kompaktním rozměrům a rychlé době zahřívání je Mambo ideální pro ty, kteří jsou neustále na cestách. Jednoduše do vaporizéru vložte svou oblíbenou suchou bylinu a vychutnejte si aromatické a silné šlukování kdykoli a kdekoli. Mambo byl pečlivě vyroben z prvotřídních materiálů, aby byl zajištěn prvotřídní zážitek z vapování.

Rozlučte se s problémy s hledáním ideálního nastavení žhavení, protože Cheech and Chong Mambo je vybaven plně optimalizovaným nastavením žhavení pro optimální extrakci. Už nemusíte ztrácet čas hledáním své preferované teploty. Tento vaporizér je navíc vybaven vestavěnou funkcí automatického vypnutí, která vám zajistí jistotu, že se vám zbytečně nevybije baterie.

Ať už jste zkušený kuřák, nebo nováček ve světě vapingu, Cheech and Chong Mambo je navržen tak, aby byl uživatelsky přívětivý a stylový. Tento vaporizér se stylem Cheech and Chong vnáší do vašich sezení se suchou trávou nádech nostalgie. Pokaždé můžete očekávat hladký a uspokojivý zážitek z vapování.

Cheech & Chong's Mambo Vaporizer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto